PerłaTrnas. Przewóz osób i paczek.

  • ban1.jpg
  • ban2.jpg
  • ban3.jpg

Busy do Niemiec - Zachodniopomorskie

 

busy do niemiec zachodniopomorskie  busy niemcy zachodniopomorskie bus do niemiec zachodniopomorskie

 

Komfortowo, bezpiecznie i zawsze na czas. Jesteśmy profesjonalistami, więc nasi klienci mogą mieć pewność, że podróż spędzą w nowoczesnym samochodzie, wyposażonym w klimatyzację oraz ogrzewanie, na wygodnych fotelach. Każdy z naszych samochodów jest w doskonałym stanie technicznym, a także spełnia wszystkie potrzebne normy. Posiadamy uprawnienia do przewozu osób w Polsce oraz na trasach międzynarodowych. Kierowcy, którzy prowadzą busy do Niemiec to doświadczeni fachowcy, którzy w każdej podróży dokładają wszelkich starań, aby pasażerowie nie poczuli choćby najmniejszego dyskomfortu w podróży i dotarli na miejsce bezpiecznie, o wyznaczonym czasie. Nasi kierowcy to ludzie godni zaufania, którzy są grzeczni i pomocni dla wszystkich pasażerów.

Wyjeżdżamy z prawie 50 miejscowości w Polsce i docieramy do ponad 20 miast w Niemczech. Na naszych usługach poznało się już wielu pasażerów. Przez wiele lat korzystają oni z naszych usług, wiedząc, że podróż busami do Niemiec jest wygodniejsza i co najważniejsze tańsza od jazdy prywatnym samochodem osobowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz dokładną listą miejscowości, z których wyjeżdżamy i do których zawozimy naszych pasażerów. W razie pytań i wątpliwości, nasi pracownicy służą pomocą.

 

Nasze busy do Niemiec z Zachodniopomorskiego wyjeżdżają  w każdą środę, piątek i w niedzielę.

 

KONTAKT

0048 697 193 993
0048 605 308 104

mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
gg: 4145247

Paczki

Przewóz paczek

Odbiór z miejsca zamieszkania.

Dostarczamy pod wskazany adres.

Europa

Obsługujemy Państwa

Polska

Niemcy

Belgia

Holandia

Przewóz osób

Przewóz osób

Z adresu pod adres.

Pomoc kierowcy.

Stały kontakt z kierowcą i pasażerami.